Kde koupit respirátor

Good Mask respirátory sleva 50 %

Nákaza COVID – 19 je tu s námi již skoro rok a respirátory se staly zdatnými pomocníky při boji s tímto onemocněním. Naštěstí můžeme konstatovat, že doby, kdy nebyly respirátory k sehnání, je snad minulostí.

Zdatným a cenově dostupným pomocníkem v boji s pandemií se kromě roušek stal respirátor třídy FFP2. Ten zachytí jemné prachové částice a aerosoly, ochrání vás proti dýmu nebo kapalným, dráždivým částicím. Jeho filtrační účinnost činí až 94 %.

Kde koupit respirátor FFP2 online

Vzhledem ke skutečnosti, že se roušky i respirátory zřejmě stanou i do budoucna našimi společníky pro ochranu zdraví, je dobré vědět, kde a v jaké kvalitě je můžeme pořídit. Na trh se totiž často dostávají čínské respirátory, jejichž povaha nedosahuje takových kvalit, a o dlouhé době dodání nemluvě.

Kvalitní respirátory nejen třídy FFP2 z českých certifikovaných materiálů vyrábí česká společnost Good Mask. Tyto respirátory jsou lehké, prodyšné, mají dvojnásobnou filtrační vrstvu, a tak je jejich filtrační účinnost až 95 %. Zakoupit se dají v sítích DIA lekárna, kde si můžete vybrat i barevné provedení.

Cena za jeden respirátor třídy FFP2 od společnosti Good Mask se pohybuje okolo 39 Kč. Tato příznivá cena je dána tím, že se vyrábějí v České republice z ryze českých certifikovaných materiálů a nemusí se odnikud dovážet. Jejich výroba navíc probíhá za přísných hygienických podmínek na výrobní lince. Dávejte tedy pozor na obchodníky, kteří využívají nastalé covidové situace a prodávají respirátory za předražené částky. Na tuto skutečnost upozorňuje i portál Heuréka.

Kde koupit respirátor FFP2 v kamenných prodejnách

Dalšími možnostmi, kde můžete respirátory od české firmy Good Mask sehnat, jsou obchodní řetězce Lidl, Tesco nebo Billa. Koupí respirátorů od této české firmy investujete nejen do svého zdraví, ale také podpoříte rozvoj nového projektu české společnosti.